Сприятливі природно-кліматичні умови і різноманітність медоносів зробили Україну одним з лідерів виробництва та експорту меду у світі.
Головним у співпраці з своїми партнерами для компанії «АПІ-ТРЕЙД» є висока якість меду та повна йоговідповідність до вимог країн імпортерів.
Ми пропонуємо гомогенізований мед 7-ми видів серед яких: золотарниковий, коріандровий, акацієвий, липовий, гречаний, соняшниковий та різнотрав’я.

На кожну партію надається експертний висновок. Якість меду перевіряється дослідницькою лабораторією, а також підтверджується як державними спеціалізованими установами, так і спеціалістами дослідницьких лабораторій ЄС.
Підприємство має можливість регулярно поставляти поліфлорний (зібраний з різних видів рослин) або монофлорний мед (зібраний з одного виду рослин) загалом понад 1000 тон в рік.

Що ми робимо

Чому ми?

«АПІ-ТРЕЙД» намагається донести Вам продукт високої якості з його унікальними природними властивостями. Ми закуповуємо тільки натуральний продукт, співпрацюємо тільки з досвідченими та відповідальними пасічниками.

Високі показники якості сировини та готової продукції компанії «АПІ-ТРЕЙД» забезпечені, в тому числі, і власним виробництвом для переробки меду, яке обладнане спеціалізованим сучасним обладнанням та повним контролем продукції, на всіх етапах виробництва, завдяки запровадженню системи управління безпечності виробництва харчових продуктів (HACCP).

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

Ми пропонуємо поліфлорний та монофлорний мед найвищої якості, зібраний в екологічно чистих регіонах України.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Володіємо власним виробництвом для переробки меду та продуктів бджільництва.

БЕЗ ДОМІШОК

В нашій продукції відсутні антибіотики, важкі метали, радіонукліди, пестициди.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Якість наших продуктів гарантує багаторівнева система контролю і сучасна методика досліджень.